ברוכים הבאים

כפר קדם

בואו לגעת בעבר

בחבל הארץ ההררי והשופע של הגליל, מול נצרת וכפסע מציפורי, כפר קדם משחזר את חיי היום-יום של ארץ עתיקה זו. כאן תוכלו לחוות הלכה למעשה את היומיום הגלילי בתקופת המשנה, חוויה אשר תיקח אתכם בזמן לשורשי המורשת שלכם. תרכבו על הגבעות שאברהם רכב עליהן. תשאפו את הריחות שיעקב הריח בשעה שרעה את העדרים של לבן. תאזינו לדברי הנביאים תוך כדי דישת דגן, תחלבו את הצאן ותכינו גבינה, תטוו צמר, תפיקו שמן מזיתים טריים ויין מענבים טריים. ואפילו תתלבשו כמותם!

בכפר קדם הגלילי מתעורר לחיים. ממוקם בהושעיה, קהילה של משפחות יהודיות אורתודוכסיות, כפר קדם יוצר חוויה הוליסטית תוך שימוש בכל החושים, המשתפת אותך בייצור בפועל של מוצרי בית כמו חלב, צמר ולחם, ומחברת את החוויות המוחשיות הללו עם הערכים והרוח של העידנים מתקופת המקרא והמשנה, שהם חלק מחיינו עד היום. החוויה שלך תועשר בהקשר היסטורי ורוחני שינתן על ידי המדריכים המקצועיים שלנו. השלם את החוויה באירוח חם וסעודה טעימה, כפרית וכשרה באוהל הרועים שלנו.
המקום שלנו מארח גם אירועים מיוחדים של עד 250 אורחים, המספקים מערך נפלא וייחודי ליום השמח שלכם. מטבע הדברים, ניתן לשלב את האירוע עם הפעילויות, מה שמתאים במיוחד לאירוע שלכם.

כפר קדם שוכן בגליל התחתון, בין טבריה לחיפה, באחד מצירי הגליל הראשיים, ממוקם בתוואי המשרת את האזור אלפי שנים.

יוני דואר

יוני דואר – איך הקדמונים העבירו את המסרים שלהם ללא סמארטפון או דואר אלקטרוני? גלו ועשו זאת בעצמכם! זו חוויה ייחודית! לפני היציאה מכפר קדם תקבלו את היונה בקופסה עם פתק מיוחד, כך שזו יכולה להיות הפתעה עבור האחרים. כאשר תגיעו לתחנה הבאה שלכם – תשגרו את היונה עם הפתק שכתבתם ועם הגעתו נסרוק את הפתק ונשלח אותו בחזרה אליכם.

רכיבה על חמורים

"ויפתח ה' את פי האתון… ויאמר האתון אל בלעם: "ותאמר האתון אל בלעם הלוא אנכי אתנך אשר רכבת עלי מעודך עד היום הזה ההסכן הסכנתי לעשות לך כה? ויאמר 'לא’” (במדבר כב כח)

אברהם אבינו רכב על ה-4×4 המקורי! רכבו על החמור בהרי הגליל! זה כל כך חוויתי!

דילוג לתוכן